TEMİZLİKTE YENİ NEFES

KALİTEDE ÖNCÜ

Yerli, kaliteli, güçlü temizlik

Güçlü TEMİZLİK

Kalıcı, hoş kokulu & derinlemesine temizlik.

/

Endüstriyel Temizlik Ürünleri, Deterjanlar, Sarf Malzemeler, Aparatlar ve Kağıt Grubu
Sıvı Bulaşık Deterjanı 5 Lt

Misyonumuz; Yaşamsal ve endüstriyel alanda ekolojik ürünleri sayesinde, kimyasal ürünlerinin verdiği zararı ortadan kaldırarak, hem temiz hem de sağlıklı bir dünya oluşturmak.

Vizyonumuz; Temizlik anlayışına inovatif bir yaklaşım tarzı sağlamak..

Hüsna Temizlik Kimya İş Güvenliği Ltd. Şti. temizlik ürünleri üretimi konusunda uzmanlaşmış, bilgi ve tecrübeleri ile yeniliklere açık müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem veren bir kuruluştur.
Üretim planlarımızı yaparken kendimizi satıcı ve tüketici konumuna koyarak kalite, hizmet, titiz işçilik ve seri üretim gibi ilkelere dikkat ederek hizmet sunmaktayız. Çünkü tüketicinin takdiri doğrultusunda hedeflerimizi daha ileriye taşıyacağımızın bilincindeyiz.

Araştırma geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında ürünler oluşturmak ve üretmek amacımızdır. Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitemizi sürekli arttırmak istiyoruz. Bununla birlikte müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak. Yaptığımız yatırımlarla istihdam olanağı sağlayıp ülke ekonomisine katkıda bulunmak hedefimizdir.
Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada kalitesine ve amacına uygun ürünler üretip sunmaya devam edeceğiz.